3.Vlna – Ako sa pripraviť

23.08.2021

Očkovacia kampaň sa zasekla - odpor je príliš velký. Jediný spôsob ako zástanci povinného očkovania môžu túto kampaň dotiahnuť do konca je ukázať národu, že odporcovia vakcinácie sa mýlia a zástanci majú pravdu.

Ako to môžu dosiahnuť?

Najprv si treba uvedomiť stanoviská strán konfliktu:

 • Zastánci povinnej vakcinácie tvrdia, že keď sa dáme zaočkovať covid-19 zmizne.
 • Odporcovia povinnej vakcinácie tvrdia, že zdravý životný štýl a silná imunita je ten najlepší štít proti všetkým chorobám, vrátane covidu-19. (O "vedlajších" účinkoch a ludských právach teras pomlčím.)

Ako vieme, zástancom povinnej vakcinácie sa nepodarilo dosiahnuť svoj ciel - zaočkovať všetkých obyvatelov (o kolektívnu imunitu im nejde, pretože to by merali protilátky a nie počet vakcín).

Podla logiky ktorú nám predostierajú, sme teras vďaka nedostatočnej zaočkovanosti proti covidu-19 slabo chránení, čo bude mať za následok zvýšenú chorobnosť a úmrtnosť.

Takže, ako ukázať všetkým obyvatelom, že odporcovia povinnej vakcinácie sa mýlili a zástancovia mali pravdu?

Odpoveď je: Drastickým zvýšením chorobnosti a úmrtnosti obyvatelstva, na ochorenie ktoré sa bude dať označiť za covid-19.

V tomto článku nejde o vyvolávanie strachu. Práve naopak, ide o uvedomenie si situácie a pripravenie sa na nadchádzajúce udalosti, aby sme ich zvládli v pokoji, s chladnou hlavou, bez stresu a paniky.

Čo vieme: Pomocou skreslovania štatistík, psychického nátlaku a opatrení je možné zvýšiť chorobnosť a úmrtnosť obyvatelstva o niekolko percent.

Počas prvej a druhej vlny sme boli svedkami rôznych faktorov ktoré ničili duše a telá našich ludí:

1. Psychologické praktiky:

 • Psychické deptanie šírením strachu cez masmédia
 • Psychické deptanie opatreniami ktoré ruinujú živobytie ludí
 • Pretrhanie rodinných a ďalších medziludských vzťahov

2 Fyzioterapeutické praktiky:

 • Obmedzenie športových aktivít (hlavne kolektívnych, ktoré majú vplyv aj na našu psychiku)
 • Obmedzovanie prístupu k čerstvému vzduchu
 • Obmedzovanie prístupu k zdravému vplyvu slnečného žiarenia

3. Zhoršenie zdravotnej starostlivosti:

 • Sťažovanie prístupu k ambulantnej starostlivosti
 • Zhoršovanie zdravotného stavu odkladaním operácií
 • Nadmerné zaťažovanie zdravotných pracovníkov novými povinnosťami

No je tu ešte jeden faktor o ktorom sa už otvorene rozpráva aj vo vedeckých kruhoch. Uznávaní vedci ktorí sa zaoberajú vírusovou genetikou vyjadrujú presvedčenie, že niektoré kmene coronavírusu (Sars-Cov2) sú vytvorené človekom. Inak povedané ide o biologickú zbraň. Z ničoho nič sa objavujúce a následne miznúce ohniská môžu byť výsledkom použitia tejto zbrane.

Zabrániť takému niečomu je úlohou polície, spravodajských služieb a vojska. No ako vidíme, zatial si len málokto s touto úlohou dokáže poradiť.

Takže, čo môžeme v zime čakať:

Pripravme sa na najhoršie. Zatvorené obchody, nedostatok liekov, lekárska starostlivosť len pre zaočkovaných alebo otestovaných (pričom testy môžu byť jeden zo šíritelou tejto biologickej zbrane, ako sa to už stalo - https://www.google.com/amp/s/www.telegraph.co.uk/news/2020/03/30/uks-attempt-ramp-coronavirus-testing-hindered-key-components/amp/) A kto si myslí, že vakcína by ho mohla ochrániť, nech sa pozrie na Izrael.

Ako sa pripraviť:

Nakúpiť lieky, bylinky, všetko čo by mohlo posilniť naše zdravie a pomôcť prekonať prípadnú nákazu, taktiež základné potraviny a predmety potrebné na život. Posilňujte svoje zdravie meditovaním. Zbavte sa všetkých zlozvykov, ako je fajčenie a alkohol. Otužujte sa v prírode. Posilňujte rodinné vzťahy a priatelstva, v tejto dobe sú zvlášť potrebné. Zapájajte sa do kolektívnych športov, posilňujú telo aj psychiku. Nájdite si zmysel života, podrží vás v tých najťažších časoch. (Mnoho tipov nájdete v tejto knihe https://uloz.to/file/rjL9T90sGMMK/evanjelium-jezisa-krista-svetu-od-ucenika-jana-skratene-docx nezlaknite sa názvu, s dnešným kresťanstvom nemá vela spoločné)

Taktiež je dôležité rozprávať sa s kolegami a zastať sa jeden druhého. Pokial sa pokúsia vyhodiť jedného z dôvodu očkovania/testovania je treba aby sa minimálne polovica kolektívu pridala na jeho stranu, potom si majitel firmy rozmyslí či pôjde do súdneho sporu so štátom alebo príde o pracovníkov a tým aj zisky.

Zástancovia povinného očkovania vedia, že v jednote je sila, preto sa nás budú snažiť lámať postupne. Najprv učitelov, potom zdravotníkov, potom ďalších a ďalších... Zastavme to čo najskôr, navrhnime odborárom v našom podniku aby spolupracovali s učitelskými odbormi, spolu sme silnejší.

Dostali sme sa do rozhodujúcej doby. Boh nám dáva dve možnosti. Buď posunieme našu mravnosť na vyššiu úroveň alebo po nás prídu iní ktorí sa o to pokúsia. Pokial sa nám podarí dosiahnuť túto úroveň, obstojíme vo vojne ktorá sa dá s plnou vážnosťou nazvať Tretia svetová, a vstúpime do éry akú história nepamätá.

Víťazstvo
Víťazstvo


MVPNNAJvKZ - Kopírovanie žiadúce