Všetky správy
 

Volyňský masakr (polsky Rzez wolynska, rusky Волынская резня), nebo Volyňská tragédie (ukrajinsky Volinska tragedіya, pol. Tragedia Wolynia..) - Etnicko-politický konflikt, doprovázený masivním vražděním (Banderovské) Ukrajinské povstalecké armády (OUN (b)), především etnických polských civilistů a civilistů jiných národností, včetně Ukrajinců, v...

Valér Viktorovič Pjakin prináša analýzu konfliktu medzi Kolektívnym západom na čele so Spojenými štátmi americkými a Ruskom.

Šokujúci verdikt v Kauze Novaka Djokoviča: Srbský tenista má zákaz zúčastniť sa tenisového turnaja v Austrálií z dôvodu "že jeho antivakcinačné názory sú verejnou hrozbou". Rozhodol tak Austrálsky súd. Pričom rovnaký súd, ktorý sa uskutočnil pred pár dňami Djokovič vyhral. Srbského tenistu z krajiny okamžite deportujú a nebude tak môcť obhajovať...

Po tom ako sa masmédialna propaganda zamerala na sfanatizovanie obyvateľstva, sa mnoho ludí stále častejšie s týmto, pre človeka neprirodzeným, javom stretáva . Názorný prejav fanatizmu môžme pozorovať v následujúcom videu o Ivermectine.

Ruský prezident Vladimír Vladimírovič Putin v stredu vyjadril pripravenosť obnoviť konštruktívnu spoluprácu so Slovenskom, ak o to bude mať krajina záujem. Uviedol to počas ceremónie v Kremli, v rámci ktorej mu odovzdali poverovacie listiny veľvyslanci dvadsiatich krajín vrátane Slovenska.

História pamätá rôzne vlády ktoré zakazovali luďom spievať. No aký je skutočný dôvod tohto zákazu? Prečo vadí diktátorom keď ľud spieva? Môže pieseň vnášať do srdca radosť a oslobodzovať od strachu?