Všetky správy
 

Valér Viktorovič Pjakin prináša analýzu konfliktu medzi Kolektívnym západom na čele so Spojenými štátmi americkými a Ruskom.

Šokujúci verdikt v Kauze Novaka Djokoviča: Srbský tenista má zákaz zúčastniť sa tenisového turnaja v Austrálií z dôvodu "že jeho antivakcinačné názory sú verejnou hrozbou". Rozhodol tak Austrálsky súd. Pričom rovnaký súd, ktorý sa uskutočnil pred pár dňami Djokovič vyhral. Srbského tenistu z krajiny okamžite deportujú a nebude tak môcť obhajovať...

Po tom ako sa masmédialna propaganda zamerala na sfanatizovanie obyvateľstva, sa mnoho ludí stále častejšie s týmto, pre človeka neprirodzeným, javom stretáva . Názorný prejav fanatizmu môžme pozorovať v následujúcom videu o Ivermectine.

Ruský prezident Vladimír Vladimírovič Putin v stredu vyjadril pripravenosť obnoviť konštruktívnu spoluprácu so Slovenskom, ak o to bude mať krajina záujem. Uviedol to počas ceremónie v Kremli, v rámci ktorej mu odovzdali poverovacie listiny veľvyslanci dvadsiatich krajín vrátane Slovenska.

História pamätá rôzne vlády ktoré zakazovali luďom spievať. No aký je skutočný dôvod tohto zákazu? Prečo vadí diktátorom keď ľud spieva? Môže pieseň vnášať do srdca radosť a oslobodzovať od strachu?

Očkovacia kampaň sa zasekla - odpor je príliš velký. Jediný spôsob ako zástanci povinného očkovania môžu túto kampaň dotiahnuť do konca je ukázať národu, že odporcovia vakcinácie sa mýlia a zástanci majú pravdu.

Portál Informer-Slovensko vám prináša analytickú správu, rozoberajúcu piliere na ktorých stála nacistická ideológia Tretej ríše ale aj ideológia dnešných nasledovníkov Adolfa Hitlera.