Všetky správy
 

Vyšetrovateľ Špecializovaného tímu národnej jednotky finančnej polície národnej kriminálnej agentúry vzniesol obvinenie dvom občanom Talianskej republiky P. R. a N. C. - v čase spáchania skutku čelným predstaviteľom spoločnosti Slovenské elektrárne, a. s., za spáchanie obzvlášť závažného zločinu porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku.

V Ťumeni byli během speciální operace zabiti dva přívrženci islámského státu. Ozbrojenci plánovali teroristické útoky na přeplněných místech. Na místě byla nalezena výbušná zařízení, zbraně a extremistická literatura.

V roku 2010 vydal autorský kolektív s názvom Vnútorný prediktor (VP SSSR) správu ktorá popisuje stratégiu Globálnych elít (GP). Podla danej správy je cieľom Globálnych elít odstránenie Koránického učenia (obsiahnutého v Koráne) ktoré sa radikálne líši od historicky sformovaného "islámu" založeného na dodržiavaní obradov a nie na budovaní Kráľovstva...

Ruský analytik Valér Viktorovič Pjakin vysvetľuje prečo sa na začiatku deväťdesiatich rokov začal spomaľovať technologický rozvoj ludstva, pričom tento proces dáva do súvisu s rozpadom ZSSR.

Slovenský kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič je zklamaný z nezájmu soupeřky Zuzany Čaputové o společné diskuze před druhým kolem prezidentských voleb. To Šefčovič prohlásil ve čtvrtek na tiskové konferenci v Prešově, informoval portál Teraz.

Ruský politilóg Valér Viktorovič Pjakin opisuje ako bol komunizmus (zameraný na rozvoj genetického potenciálu ludí) zamenený za gulášový komunizmus (zameraný na preteky v konzume).