Všetky správy
 

Spojené státy zasahují do práce zástupců Ruska v OSN prostřednictvím neudělení víza odborníkovi ministerstva obrany. Washington podle MZV nespravedlivě plní své povinnosti v rámci svého sídla OSN v New Yorku a dokonce využívá této pozice pro své vlastní sobecké účely zahraniční politiky.

Donald Trump jedná s ministerstvy o přípravě nové jaderné dohody, oznámila televizní stanice CNN s odvoláním na několik zdrojů v Bílém domě. Jeden vysoce postavený představitel administrativy podotkl, že prezident chce, aby se kontroly zbrojení účastnily Rusko a Čína.

Vyšetrovateľ Špecializovaného tímu národnej jednotky finančnej polície národnej kriminálnej agentúry vzniesol obvinenie dvom občanom Talianskej republiky P. R. a N. C. - v čase spáchania skutku čelným predstaviteľom spoločnosti Slovenské elektrárne, a. s., za spáchanie obzvlášť závažného zločinu porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku.

V Ťumeni byli během speciální operace zabiti dva přívrženci islámského státu. Ozbrojenci plánovali teroristické útoky na přeplněných místech. Na místě byla nalezena výbušná zařízení, zbraně a extremistická literatura.

V roku 2010 vydal autorský kolektív s názvom Vnútorný prediktor (VP SSSR) správu ktorá popisuje stratégiu Globálnych elít (GP). Podla danej správy je cieľom Globálnych elít odstránenie Koránického učenia (obsiahnutého v Koráne) ktoré sa radikálne líši od historicky sformovaného "islámu" založeného na dodržiavaní obradov a nie na budovaní Kráľovstva...

Ruský analytik Valér Viktorovič Pjakin vysvetľuje prečo sa na začiatku deväťdesiatich rokov začal spomaľovať technologický rozvoj ludstva, pričom tento proces dáva do súvisu s rozpadom ZSSR.