Všetky správy
 

Ruský analytik V.V.Pjakin objasňuje ako správne bojovať proti alkoholizmu. Poukazuje na chybné cesty zákazov/prohibícií a odhaluje podstatu problému v alkoholickej kultúre ktorá je spoločnosti zámerne vštepovaná.

Venezuelský prezident Nicolas Maduro se spolu se svou manželkou a delegací procházel po Rudém náměstí v Moskvě. Video bylo zveřejněno na jeho stránce na sociální síti Twitter. Ve videu potvrdzuje že spolu s prezidentem Vladimirem Putinem schválil dohodu o spolupráci mezi oběma zeměmi a poděkoval mu a celému Rusku. Podle svých slov venezuelský...

Proces formování globálního polycentristického (viac-polárneho) světového řádu není zvrátitelný. Píše o tom v předvečer zahájení 74. schůzky Valného shromáždění OSN ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Dňa 28. septembra 1934 Piłsudskeho Polsko ústami svojho ministra zahraničných vecí Józefa Becka zvestovalo celému svetu: "Polsko z vlastnej vôle vyhlasuje, že odteraz spája svoj osud s osudom Nemecka... Polská vláda vyhlasuje, že sa viac necíti byť viazaná akýmikoľvek záväzkami voči Československu a pripomína svoje prianie ustanoviť spoločnú...

Propionát, který se používá jako doplněk při pečení chleba proti vzniku plísní, může vést ke zvýšeným hladinám hormonů spojených s rizikem vzniku obezity a diabetu. Zjistili to vědci Školy společenského zdravotnictví na Harvardské univerzitě. Výsledky vědecké práce byly zveřejněny v článku v časopise Science Translational Medicine.

Ako pozerajú na svet prívrženci Marxizmu? Obrázok si môžete urobiť sami v odbornej diskusií medzi osobou pod prezývkou "René Mikolas", ktorý bol v čase diskusie presvedčený prívrženec Marxovej teórie a osobou pod prezývkou "Hakir Nadadal".

V Moskve 27. Júla prebehli nepovolené protesty zvolané liberálnymi politikmi. Protestov sa zúčastnilo približne 3500 ludí pričom polícia zatkla takmer 1 400 z nich. Ako zámienku opozičný politici použili neumožnenie kandidovať do Moskovskej metskej rady kandidátom ktorý nemali zozbieraný dostatočný počet podpisov.