Všetky správy
 

Portál Informer vám prináša pohlaď do duše presvedčených zástancov liberalizmu. Táto analýza odhaľuje základné princípy/tézy na ktorých sa zakladá vnímanie a chápanie sveta liberálov.

Poslanec národnej Rady za stranu SMER, Ľuboš Blaha, zverejnil list v ktorom veľvyslanec USA Aaron Singletterry nalieha na slovenského poslanca, aby ako člen parlamentného výboru Rady Európy zaujal negatívny postoj voči Ruskej federácií. Veľvyslanec USA zároveň doporučuje hlasovať proti obnoveniu hlasovacích práv Ruskej federácii.

V následujúcom videu uvidíme ako vyzerá projekt obrovskej nemocnice Rázsochy v Bratislavskej časti Lamač ktorá sa začala budovať za vlády komunistickej strany Československa v roku 1987 ako štátny projekt obsahujúci fakultnú nemocnicu, posluchárne, laboratóriá, internáty. Nemocnica bola dokončená na 90%, v niektorých častiach bola nainštalovaná...

Pokusy o monopolizaci (privlastnenie si) novej technologickej vlny jsou hlavním zdrojem nestability ve světě, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru.

Častá konzumace fastfoodu vede k akumulaci zvláštních látek napomáhajících vývoji alergie v organismu. To je zvláště viditelné u dětí a dá se tím vysvětlit skutečnost, že každý desátý obyvatel vyspělých zemí trpí podobnými problémy, prohlásili italští alergologové na konferenci ESPGHAN.

Prezident Vladimir Putin se účastní setkání o vývoji technologií v oblasti umělé inteligence v programátorské škole. Podle něj ten, kdo bude dostatočne schopný aby si v této oblasti zajistit monopol, se stane "vládcem světa".

Projekty predložené organizáciami zastupujúcimi LGBTI ľudí v dotačnom programe pre oblasť kultúry znevýhodnených skupín obyvateľstva nedostanú finančnú podporu. Ako agentúru SITA informoval výkonný riaditeľ Iniciatívy Inakosť Martin Macko, Slovenská republika nepodporí ani jeden projekt, a to napriek tomu, že udelenie dotácií týmto projektom...